Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Foukací kartáč Round Tool - large Foukací kartáč Round Tool - large Foukací kartáč Round Tool - large Foukací kartáč Round Tool - large
Blow-styling

Blow-Styling Round Tool
Foukací kartáč Round Tool - large

Naše cena 545 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v úterý 6.12.

Unikátní profesionální kartáč s rukojetí Tangle Teezer Round Tool Large Blow-Styling je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při vysoušení dlouhých vlasů. Štětiny tohoto kartáče mají lahvičkovitý design, který zabraňuje pnutí ve vlasech, proto za vlasy netahá jako běžné kartáče. Urychluje vysoušení, redukuje krepatost a pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. Díky tvrdým štětinám se vlasy nezacuchají! Praktické drážky umožňují snadné čištění bez poškození štětin.

Řada kartáčů Blow-styling

Speciální řada kartáčů Tangle Teezer určená k dokonalému, snadnému a účinnému vysoušení vlasů při fénování a to vše bez tahání, škubání či zacuchání. Velký objem, lesk a perfektní výsledek vašeho účesu. Důmyslná konstrukce a inovativní štětiny tohoto kartáče umožňují ideální proudění vzduchu při fénování. Navíc se jedná o první kartáč Tangle Teezer s rukojetí. Čistý fialovo bílý design s tmavě šedivými štětinami této řady je ozdobou každého kadeřnického salónu. Obyčejný kartáč má obvykle měkké štětiny a extra dlouhé vlasy se tak do nich snadno zamotají. Paddle Brush od Tangle Teezer má štětiny tvrdé a zamotání tak nepřichází v úvahu.

Parametry a specifikace

Vimeo: 185785352
Vnější průměr: 7 cm
Vnitřní průměr: 4,1 cm
Barva: Černá
Barva štětin: Černá
Použití: Fénování, vysoušení
Pro typ vlasů: Všechny typy
Pro délku vlasů: Dlouhé
Délka kartáče: 25,3 cm
Délka rukojeti: 13,3 cm
Vítejte,