Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Dámská dárková sada Party Night Set Dámská dárková sada Party Night Set Dámská dárková sada Party Night Set Dámská dárková sada Party Night Set


Dámská dárková sada Party Night Set

Naše cena 499 Kč
Včetně PHE a DPH
Doporučená cena 599 Kč
Ušetříte 100 Kč
Dostupnost Prodej ukončen ?!!! Dopsat!

Krásná dámská dárková sada Tangle Teezer obsahuje kosmetickou sametovou taštičku v tmavě červené barvě. Uvnitř najdete černý kartáč Wet Detangler a černou gumičku Invisibobble Sprunchie. Ideální dárek pro každou ženu Taštička je dostatečně prostorná pro uchování dalších dámských nezbytností.

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržený kartáč na vlasy pro rozčesávání mokrých vlasů. Díky svým 325 štětinám rozčeše vlasy bezbolestně a navíc je zanechá lesklé a hladké.

Gumičky Invisibobble díky svému zakroucenému tvaru zabraňují bolestem hlavy, otlakům a vytrhávání vlasů. Gumička z kolekce Sprunchie je navíc elegantní, protože se jedná o klasickou Invisibobble, která je skryta pod sametem.

Zlaté hydrogelové polštářky Kocostar dodávají pokožce kvalitní živiny a poskytují intenzivní hydrataci. Extrakt z heřmánku regeneruje pokožku kolem očí a rozjasní ji.

Pokud nevíte,co pořídit své kamarádce, přítelkyni či manželce pod stromeček, touto dárkovou sadou rozhodně nic nezkazíte!

Řada kartáčů

Parametry a specifikace

Kosmetická taštička: ano
Určeno pro: ženy
Velikost kartáče: 21 x 6 cm
Kartáč Tangle Teezer Wet Detangling: ano
Gumička Invisibobble Sprunchie True Black: ano
Zlaté oční polštářky Kocostar Princess: ano
Velikost taštičky: 24 x 19 cm
Vítejte,