Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Černý kartáč Easy Dry and Go Černý kartáč Easy Dry and Go Černý kartáč Easy Dry and Go Černý kartáč Easy Dry and Go Černý kartáč Easy Dry and Go
Easy Dry & Go

Easy Dry and Go Jet Black
Černý kartáč Easy Dry and Go

Naše cena 499 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v úterý 30.5.

Černý profesionální kartáč s rukojetí Tangle Teezer Easy Dry and Go je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při vysoušení vlasů. Černý kartáč Easy Dry and Go přináší inovativní technologii ve vysoušení vlasů. Vzduchové otvory zajistí rychlé a snadné vysoušení.

Patentovaná technologie zubů a jedinečná konfigurace vlasy snadno vysuší a dodávají jim přirozený objem. Štětiny s hroty se lehce ohýbají a přizpůsobí se vašemu stylu fénování. Odvádějí přebytečnou vodu a pracují se vzduchovými otvory pro snadné a rychlé vysoušení. Vlasy mají přirozený objem, jsou lesklé a hebké.

Zaoblené hrany umožní podchytit poletující vlasy v okolí pěšinky a zároveň pomáhají vlasy nadzvednout a vytvořit objem.

Ergonomická rukojeť zajistí snadné a pohodlné používání.

Řada kartáčů Easy Dry & Go

Tangle Teezer Easy Dry & Go je speciálně navržený kartáč na vlasy určený pro snadné a rychlé vysoušení vlasů. Unikátně řešené zuby kartáče pomáhají urychlit proces vysoušení a zajistí přirozený objem vlasů. Speciální kartáč díky svým zaobleným hranám zachytí poletující vlasy i v oblasti pěšínky. Vzduchové otvory urychlují proudění teplého vzduchu a tím je vysoušení vlasů rychlejší a snadnější. Štětiny Tangle Teezer Easy Dry and Go lehce kloužou po vlasech, vlasy se nechuchají a zůstávají tak lesklé a hladké.

Parametry a specifikace

Použití: Fénování, vysoušení
Barva: Ćerná
Barva štětin: Černá
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 21 cm
Šířka kartáče: 6 cm
Délka rukojeti: 9 cm
Vítejte,