Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE Žluto-zelený kartáč ELITE
Elite

Salon Elite Neon Brights SUNSHINE DEW
Žluto-zelený kartáč ELITE

Naše cena 399 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již ve čtvrtek 16.7.

Moderní design a perfektní funkčnost tohoto žlutého kartáče se zelenými štětinami na vlasy Tangle Teezer Salon Elite Neon Brights. Nadchne Vás jednoduchým použitím a šetrností k Vašim vlasům. Úžasná barevná kolekce Neon Brights s pastelovými barvami. Limitovaná edice!

Řada kartáčů Elite

Tangle Teezer Salon Elite nabízí zcela nový vylepšený design, který velice snadno kopíruje křivky Vaší hlavy a jeho unikátní flexibilní štětiny zároveň masírují pokožku hlavy. Jeho prohnutý design zaručí naprostý kontakt s Vašimi vlasy a rozčesávání bude ještě snadnější než kdy předtím. Systém krátkých a dlouhých štětin dokonale klouže mezi vlasy a nad zacuchaným místem se jemně ohne, a tak rozčesává postupně a bez tahání. Štětiny jsou velmi kvalitní a tak se vždy narovnají zpět.

Pouze originální Tangle Teezer se skládá ze dvou plastů vstřikováním tvarovaných částí; Horní polovina je vyrobena z polypropylénu Homo-Polymer (pphp) a spodní polovina (štětiny) je tvarovaná s použitím polymeru s názvem Hytrel. Hytrel má velmi dobrou "paměť", což znamená, že zuby / štětiny se vždy vrátí do své správné polohy, tj. rovně, po prohnutí znova a znova. Tangle Teezer Salon Elite je vyráběn ve Velké Británii!

Parametry a specifikace

Barva: Žlutá
Barva štětin: Zelená
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 12,5 cm
Šířka kartáče: 7 cm
Výška: 5 cm
Vítejte,