Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen Kompaktní kartáč Disney Frozen
Compact

Compact Styler Disney Frozen
Kompaktní kartáč Disney Frozen

Naše cena 465 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v pondělí 6.4.

Potřebujete skladný a malý hřeben na cesty pro vaše malé slečny? Máme pro vás krásný kartáč Tangle Teezer s pohádkovým motivem ledového králoství Compact Styler Disney Frozen s jedinečnými štětinami a s praktickým krytem proti poškození. Tento kartáč nadchne zejména malé parádnice, protože je ozdoben Annou a Elsou z ledového království.

Řada kartáčů Compact

Tangle Teezer Compact můžete mít s sebou vždy a všude. Tento kompaktní kartáč dáte jednoduše do své kabelky a můžete ho použít kdekoliv bude potřeba.  Kompaktní verze Tangle Teezeru je stejně kvalitní jako originální model, liší se pouze svou velikostí. Jeho velkou výhodou je kryt na štětinky, díky němu nehrozí zohýbání a polámání štětin ve Vaší kabelce či zavazadle. Díky měnší velikosti je velice skladný. Tangle Teezer Compact je prostě ideálním pomocníkem na Vašich cestách.

Parametry a specifikace

Barevné provedení: Anna a Elsa - ledové království
S motivem: ano
Barva štětin: bílá
Barva těla: modrá
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 8,5 cm
Šířka kartáče: 6,5 cm
Výška: 4,7 cm
Vítejte,