Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama Kompaktní kartáč Lovely Lama
Compact

Compact Styler Lovely Lama
Kompaktní kartáč Lovely Lama

Naše cena 499 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v úterý 9.3.

Potřebujete skladný a malý hřeben na cesty? Úžasný kartáč Tangle Teezer Compact Styler Lovely Lama s jedinečnými štětinami a s praktickým krytem proti poškození. Tento kompaktní kartáč nadchne svým stylovým a neotřelým designem, který si zamilují milovníci barev a zvířátek.

Řada kartáčů Compact

Tangle Teezer Compact můžete mít s sebou vždy a všude. Tento kompaktní kartáč dáte jednoduše do své kabelky a můžete ho použít kdekoliv bude potřeba.  Kompaktní verze Tangle Teezeru je stejně kvalitní jako originální model, liší se pouze svou velikostí. Jeho velkou výhodou je kryt na štětinky, díky němu nehrozí zohýbání a polámání štětin ve Vaší kabelce či zavazadle. Díky měnší velikosti je velice skladný. Tangle Teezer Compact je prostě ideálním pomocníkem na Vašich cestách.

Parametry a specifikace

Barevné provedení: Lama
S motivem: ano
Barva štětin: Růžová
Barva těla: Bílá
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 8,5 cm
Šířka kartáče: 6,5 cm
Výška: 4,7 cm
Vítejte,