Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow
Compact

Compact Styler Minnie Mouse Sunshine
Kompaktní kartáč Minnie Mouse Sunshine Yellow

Naše cena 409 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Do 14 dnů ?Zboží jsme schopni doručit do 14 dnů.

Potřebujete skladný a malý hřeben na cesty pro vaše malé slečny? Máme pro vás krásný žlutý kartáč Tangle Teezer s pohádkovým motivem myšky Minnie Compact Styler Minnie Mouse Sunshine Yellow s jedinečnými štětinami a s praktickým krytem proti poškození. Tento kartáč nadchne zejména malé parádnice, protože je ozdoben Minnie Mouse.

Řada kartáčů Compact

Tangle Teezer Compact můžete mít s sebou vždy a všude. Tento kompaktní kartáč dáte jednoduše do své kabelky a můžete ho použít kdekoliv bude potřeba.  Kompaktní verze Tangle Teezeru je stejně kvalitní jako originální model, liší se pouze svou velikostí. Jeho velkou výhodou je kryt na štětinky, díky němu nehrozí zohýbání a polámání štětin ve Vaší kabelce či zavazadle. Díky měnší velikosti je velice skladný. Tangle Teezer Compact je prostě ideálním pomocníkem na Vašich cestách.

Parametry a specifikace

Barevné provedení: Minnie mouse
S motivem: ano
Barva štětin: červená
Barva těla: žlutá
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 8,5 cm
Šířka kartáče: 6,5 cm
Výška: 4,7 cm
Vítejte,