Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper
Compact

Compact Styler Star Wars
Kompaktní kartáč Star Wars Stormtrooper

Naše cena 465 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již ve čtvrtek 16.7.

Potřebujete skladný a malý hřeben na cesty pro vaše malé raubíře? Máme pro vás úžasný kartáč Tangle Teezer s filmovým motivem Star Wars Compact Styler Star Wars Stormtrooper s jedinečnými štětinami a s praktickým krytem proti poškození. Tento kartáč nadchne zejména malé uličníky, protože je ozdoben filmovým hrdinou ze Star Wars - Stormtrooperem.

Řada kartáčů Compact

Tangle Teezer Compact můžete mít s sebou vždy a všude. Tento kompaktní kartáč dáte jednoduše do své kabelky a můžete ho použít kdekoliv bude potřeba.  Kompaktní verze Tangle Teezeru je stejně kvalitní jako originální model, liší se pouze svou velikostí. Jeho velkou výhodou je kryt na štětinky, díky němu nehrozí zohýbání a polámání štětin ve Vaší kabelce či zavazadle. Díky měnší velikosti je velice skladný. Tangle Teezer Compact je prostě ideálním pomocníkem na Vašich cestách.

Parametry a specifikace

Barevné provedení: Stormtrooper
S motivem: ano
Barva štětin: bílá
Barva těla: černá
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 8,5 cm
Šířka kartáče: 6,5 cm
Výška: 4,7 cm
Vítejte,