Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Nový žlutý kartáč v růžovém květináčku Nový žlutý kartáč v růžovém květináčku Nový žlutý kartáč v růžovém květináčku Nový žlutý kartáč v růžovém květináčku Nový žlutý kartáč v růžovém květináčku
Květináčky

Magic Flowerpot Princess Pink
Nový žlutý kartáč v růžovém květináčku

Naše cena 499 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již ve středu 24.4.

Úžasný nový žlutý kartáč s růžovými štětinami a okvětními lístky Magic Flowerpot Princes Pink Tangle Teezer s jedinečnými štětinami si zamilují zejména malé parádnice. Kartáč ukrývá kouzelný květináček, do kterého si můžeme uschovat gumičky či sponky. Nechtějí se Vaše děti česat? Není nic jednoduššího než úžasný kouzelný květináček od Tangle Teezer. Žlutá květinka s růžovýmy okvětními lístky a středem pro fotografii zaujme pozornost každé malé parádnice. Do středu květinky lze vložit libovolnou fotografii. Holčičky budou nadšené, až se uvidí na svém oblíbeném kartáči Tangle Teezer. Krásné barevné provedení s spolu s fotografií malé parádnice jistě zaujme každou holčičku.

Řada kartáčů Květináčky

Tangle Teezer kouzelný květináček - Flower Pots si zamilují zejména děti. Krásný kartáč ve tvaru květinky je kouzelný zejména proto, že květinka v sobě skrývá úkryt pro různé drobnosti např. Šperky, gumičky a jiné drobnosti. Stačí jednoduše odklopit a zase zavřít. Tento Tangle Teezer ve tvaru květinky je svým tvarem snadno uchopitelný, a proto jistě malé holčičky ocení snadnou  manipulaci a česání pro ně bude hračka. Navíc u nové řady květináčků lze umístit do středu květinky fotografii a vytvořit tak osobitý kousek pro Vaše nejdražší.

Parametry a specifikace

Barva kytičky: Žlutá
Barva květináčku: Růžová
Barva středu: Růžová
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Pro všechny typy vlasů
Šířka kartáče: 10,5 cm
Výška: 8,5 cm
Vítejte,