Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Růžový kartáč Original Christmas Lollipop Růžový kartáč Original Christmas Lollipop Růžový kartáč Original Christmas Lollipop Růžový kartáč Original Christmas Lollipop Růžový kartáč Original Christmas Lollipop Růžový kartáč Original Christmas Lollipop
Originál

The Original Christmas Lollipop
Růžový kartáč Original Christmas Lollipop

Naše cena 399 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v pátek 24.3.

Originální růžový profesionální kartáč Tangle Teezer The Original Christmas Lollipop je velmi oblíbený u kadeřníků a používaný v profesionálních kadeřnických salónech, hladce klouže po vlasech a to bez tahání či vytrhávání vlasů. Unikátní technologie dvouřadých štětin předchází poškození vlasů během česání. Hladce klouže po Vašich vlasech a to bez tahání, či vytrhávání. Vlasy zanechává krásně jemné a hladké.

Růžový kartáč v limitované edici je zabalen v růžové dárkové krabičce.

Řada kartáčů Originál

Originální kartáče Tangle Teezer si zamiluje úplně každý. Svým ergonomickým tvarem skvěle padne do Vaší ruky a česání bude snadnější. Profesionální kartáč Tangle Teezer je určen k rozčesávání vlasů snadno, bez námahy a bez bolesti. Štětiny kartáče jsou speciálně navrženy tak, aby se ohýbaly nad zacuchaným místem a nepoškozovaly vlasy při česání. Díky tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem. Vhodný pro všechny typy vlasů. Tento profesionální kartáč díky svému prohnutému tvaru perfektně opisuje kontury hlavy. Vlasy zanechává jemné a hladké. 

Pokud rovnáte vlasy žehličkou, bezprostředně po žehlení použijte dva nebo tři pomalé tahy tímto kartáčem. Vlasy budou vypadat lesklejší a zůstanou rovné po delší dobu. 

Parametry a specifikace

Barva: Růžová
Barva štětin: Růžová
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 9,7 cm
Šířka kartáče: 6 cm
Výška: 4 cm
Vítejte,