Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Zelený kartáč Original Mini Tangle Teezer Marina Splash Zelený kartáč Original Mini Tangle Teezer Marina Splash Zelený kartáč Original Mini Tangle Teezer Marina Splash Zelený kartáč Original Mini Tangle Teezer Marina Splash Zelený kartáč Original Mini Tangle Teezer Marina Splash
Originál

The Original Mini Marine Splash
Zelený kartáč Original Mini Tangle Teezer Marina Splash

Naše cena 299 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již zítra

Originální zelený profesionální kartáč Tangle Teezer The Original Marina Splash je menší variantou tradičního kartáče Tangle Teezer Original, který je určen nejen pro děti, ale třeba i do kabelky. Unikátní technologie dvouřadých štětin předchází poškození vlasů během česání. Hladce klouže po Vašich vlasech a to bez tahání, či vytrhávání. Vlasy zanechává krásně jemné a hladké. Tento mintově zelený kartáč je se svojí velikostí ideální pro dětskou ručičku, takže se děti mohou samy učesat a nebo ho můžete využít i při nošení v kabelce.

Řada kartáčů Originál

Originální kartáče Tangle Teezer si zamiluje úplně každý. Svým ergonomickým tvarem skvěle padne do Vaší ruky a česání bude snadnější. Profesionální kartáč Tangle Teezer je určen k rozčesávání vlasů snadno, bez námahy a bez bolesti. Štětiny kartáče jsou speciálně navrženy tak, aby se ohýbaly nad zacuchaným místem a nepoškozovaly vlasy při česání. Díky tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem. Vhodný pro všechny typy vlasů. Tento profesionální kartáč díky svému prohnutému tvaru perfektně opisuje kontury hlavy. Vlasy zanechává jemné a hladké. 

Pokud rovnáte vlasy žehličkou, bezprostředně po žehlení použijte dva nebo tři pomalé tahy tímto kartáčem. Vlasy budou vypadat lesklejší a zůstanou rovné po delší dobu. 

Parametry a specifikace

Barva: Zelená
Barva štětin: Zelená
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 9,7 cm
Šířka kartáče: 6 cm
Výška: 4 cm
Vítejte,