Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Růžový kartáč Mini Wet Detangling Růžový kartáč Mini Wet Detangling Růžový kartáč Mini Wet Detangling Růžový kartáč Mini Wet Detangling Růžový kartáč Mini Wet Detangling Růžový kartáč Mini Wet Detangling
Wet Detangling

Wet Detangling Salmon Pink
Růžový kartáč Mini Wet Detangling

Naše cena 329 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v pátek 24.3.

Třpytivý růžový profesionální kartáč s rukojetí Tangle Teezer Mini Wet Detangling je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při rozčesávání mokrých vlasů. Mini velikost je ideální na cesty či pro malé děti.

Tento cestovní Tangle Teezer můžete použít samozřejmě i na suché vlasy. Pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. Tangle Teezer Wet Detangling je ideálním pomocníkem při nanášení šamponů či kondicionérů. Jedním tahem od kořínků až po konečky nanesete Váš přípravek na vlasy.

Tato mini verze je ideální na cesty nebo jako praktický pomocník při rozčesávání malých dětí.

Jistě také oceníte praktické očko na zavěšení.

Řada kartáčů Wet Detangling

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržený kartáč na vlasy pro rozčesávání mokrých vlasů. Unikátně řešené zuby kartáče jsou speciálně měkké, pružné a rozčešou vlasy bez tahání. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obavi i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí. Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. 

Parametry a specifikace

Očko na zavěšení: ano
Použití: Rozčesávání, nanášení vlasových přípravků
Barva: Růžová
Barva štětin: Růžová
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 15 cm
Šířka kartáče: 5 cm
Délka rukojeti: 5 cm
Vítejte,