Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling Pastelově růžový kartáč Wet Detangling
Wet Detangling

Wet Detangling Pick‘n’Stick Coral Delicious
Pastelově růžový kartáč Wet Detangling

Naše cena 399 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Do 14 dnů ?Zboží jsme schopni doručit do 14 dnů.

Lesklý pastelově růžový profesionální kartáč s rukojetí Tangle Teezer Wet Detangling je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při rozčesávání mokrých vlasů.

Růžový Wet Detangling můžete použít samozřejmě i na suché vlasy. Pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. Tangle Teezer Wet Detangling je ideálním pomocníkem při nanášení šamponů či kondicionérů. Jedním tahem od kořínků až po konečky nanesete Váš přípravek na vlasy.

Neradi se Vaše slečny češou? Je pro ně připraven právě tento kartáč Tangle Teezer Wet Detangling, se kterým se česání stane zábavou. Součástí balení je několik zábavných samolepek, které ozdobí Vás kartáč. Najdete mezi nimi i oblíbený holčičí motiv - jednorožec (unicorn).

Řada kartáčů Wet Detangling

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržený kartáč na vlasy pro rozčesávání mokrých vlasů. Unikátně řešené zuby kartáče jsou speciálně měkké, pružné a rozčešou vlasy bez tahání. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obavi i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí. Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. 

Parametry a specifikace

Použití: Rozčesávání, nanášení vlasových přípravků
Barva: Růžový
Barva štětin: Růžový
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 21 cm
Šířka kartáče: 6 cm
Délka rukojeti: 8 cm
Vítejte,