Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Modrý kartáč Wet Detangling Modrý kartáč Wet Detangling Modrý kartáč Wet Detangling Modrý kartáč Wet Detangling Modrý kartáč Wet Detangling
Wet Detangler

Wet Detangling Denim blue
Modrý kartáč Wet Detangling

Naše cena 399 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již zítra

Modrý profesionální kartáč v limitované edici s rukojetí Tangle Teezer Wet Detangling je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při rozčesávání mokrých vlasů.

Modrý Wet Detangling Denim Blue můžete použít samozřejmě i na suché vlasy. Pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. Tangle Teezer Wet Detangling je ideálním pomocníkem při nanášení šamponů či kondicionérů. Jedním tahem od kořínků až po konečky nanesete Váš přípravek na vlasy.

Tento kartáč v limitované edici Vás nadchne svojí modrou barvou v denim odstínu.

Řada kartáčů Wet Detangler

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržený kartáč na vlasy pro rozčesávání mokrých vlasů. Unikátně řešené zuby kartáče jsou speciálně měkké, pružné a rozčešou vlasy bez tahání. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obavi i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí. Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. 

Parametry a specifikace

Použití: Rozčesávání, nanášení vlasových přípravků
Barva: Modrá
Barva štětin: Modrá
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 21 cm
Šířka kartáče: 6 cm
Délka rukojeti: 8 cm
Vítejte,