Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large Černý kartáč Wet Detangling - large
Wet Detangling

Wet Detangling Black Gloss
Černý kartáč Wet Detangling - large

Naše cena 465 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Do 14 dnů ?Zboží jsme schopni doručit do 14 dnů.

Lesklý černý profesionální kartáč s rukojetí Tangle Teezer Wet Detangling Large je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při rozčesávání mokrých vlasů. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obav i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí.Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. Široký kartáč Wet Detangling můžete použít samozřejmě i na suché vlasy. Pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. Tangle Teezer Wet Detangling je ideálním pomocníkem při nanášení šamponů či kondicionérů. Jedním tahem od kořínků až po konečky nanesete Váš přípravek na vlasy. Tento černý Wet Detangling je o 20% širší, a je tak vhodný pro husté a dlouhé vlasy.

Řada kartáčů Wet Detangling

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržený kartáč na vlasy pro rozčesávání mokrých vlasů. Unikátně řešené zuby kartáče jsou speciálně měkké, pružné a rozčešou vlasy bez tahání. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obavi i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí. Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. 

Parametry a specifikace

Použití: Rozčesávání, nanášení vlasových přípravků
Barva: Ćerná
Barva štětin: Černá
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 24 cm
Šířka kartáče: 7,5 cm
Délka rukojeti: 9 cm
Vítejte,