Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Světle růžový kartáč Wet Detangling - large Světle růžový kartáč Wet Detangling - large Světle růžový kartáč Wet Detangling - large Světle růžový kartáč Wet Detangling - large Světle růžový kartáč Wet Detangling - large
Wet Detangling

Wet Detangling Peach Glow
Světle růžový kartáč Wet Detangling - large

Naše cena 499 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v úterý 30.5.

Lesklý světle růžový profesionální kartáč s rukojetí Tangle Teezer Wet Detangling Large Pebble Kiss je velmi praktický díky rukojeti a zároveň ideální pomocník při rozčesávání mokrých vlasů. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obav i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí. Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. Široký kartáč Wet Detangling můžete použít samozřejmě i na suché vlasy. Pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. Tangle Teezer Wet Detangling je ideálním pomocníkem při nanášení šamponů či kondicionérů. Jedním tahem od kořínků až po konečky nanesete Váš přípravek na vlasy. Tento růžový Wet Detangling s šedivými štětinami je o 20% širší, a je tak vhodný pro husté a dlouhé vlasy.

Řada kartáčů Wet Detangling

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržený kartáč na vlasy pro rozčesávání mokrých vlasů. Unikátně řešené zuby kartáče jsou speciálně měkké, pružné a rozčešou vlasy bez tahání. Speciální kartáč díky svým 325 ohebnými štětinami rozmotá Vaše vlasy bez tahání a cuchání. Díky zahnuté rukojeti ho můžete použít bez obavi i ve sprše, aniž byste se báli vyklouznutí. Ohebné štětiny klouzají bez námahy na všech typech vlasů. 

Parametry a specifikace

Použití: Rozčesávání, nanášení vlasových přípravků
Barva: Růžová
Barva štětin: Šedá
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 24 cm
Šířka kartáče: 7,5 cm
Délka rukojeti: 9 cm
Vítejte,