Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling Růžový kartáč Pet Teezer Detangling
Pet Teezer

Pet Teezer Detangling
Růžový kartáč Pet Teezer Detangling

Naše cena 399 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v pátek 24.3.

Pokud má Váš pes kratší a jemnou srst, pak je pro Vás vhodný tento kartáč Pet Teezer Detangling. Jeho jemnější štětiny rychle a bez tahání rozčešou i zacuchaná místa.  Patentovaná technologie dvoustupňových štětin pracuje tak, že delší štětiny odstraňují nečistoty a dosáhnou až na druhou vrstvu srsti a kratší zuby zachytávají volné chlupy. Díky polymerním zubům je kartáčování příjemnější, protože snižuje riziko popálení štětinami.

Tangle Teezer na psy má ergonomický tvar a zabraňuje tak napětí v zápěstí a zajistí pohodlí při úpravě Vašeho psího mazlíčka.

Vhodné pro psí rasy Pudl, Shih-tzu, Kokršpaněl, Jorkšírský teriér, West Highland Terier, Maltézský psík, Border teriér, Setr a další rasy.

Tento kartáč na psy nemusíte nijak složitě čistit, stačí odstranit chlupy rukou a pak jen opláchnout vodou.

Řada kartáčů Pet Teezer

Pravidelné kartáčování pomáhá chránit srst Vašeho miláčka před podrážděním a pomáhá růstu kvalitní srsti. Tangle Teezer připravil speciální edici kartáčů pro psy Pet Teezer. Díky svému dvoustupňovému systému štětin jsou kartáče Pet Teezer vhodné pro všechny typy srsti. Delší štětiny jemně odstraní nečistoty a dosáhnou až k pokožce. Kratší štětiny zachytí volné chlupy. Podle druhu srsti Vašeho mazlíčka si vyberete druh kartáče Pet Teezer, který mu bude vyhovovat. Kartáče Pet Teezer jsou určeny pro všechny typy srsti a lze je použít na suchou i mokrou srst.

Parametry a specifikace

Použití: pro psy a kočky
Typ srsti: kratší, jemná
Barva: Růžová
Barva štětin: Žlutý
Délka kartáče: 15 cm
Šířka kartáče: 6,5 cm
Výška: 6 cm
Vítejte,