Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Zelený kartáč Pet Teezer Puppy Brush Zelený kartáč Pet Teezer Puppy Brush Zelený kartáč Pet Teezer Puppy Brush Zelený kartáč Pet Teezer Puppy Brush
Pet Teezer

Pet Teezer Puppy Brush
Zelený kartáč Pet Teezer Puppy Brush

Naše cena 359 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již v pátek 24.3.

Tento kartáč na štěňata je dokonalým a praktickým pomocníkem při údržbě srsti Vašeho nového miláčka. Inovativní dvouvrstvé zuby poskytují nejjemnější tahy s měkkými ohebnými zuby, které klouzají po srsti, rozčesávají, odstraňují šupinky kůže a podporují tvorbu mazových žláz bez popálení nebo podráždění kartáčem.

Tangle Teezer na psy má ergonomický tvar a zabraňuje tak napětí v zápěstí a zajistí pohodlí při úpravě Vašeho psího mazlíčka.

Vhodné pro štěňata, citlivou a jemnou srst.

Tento kartáč na psy nemusíte nijak složitě čistit, stačí odstranit chlupy rukou a pak jen opláchnout vodou.

Řada kartáčů Pet Teezer

Pravidelné kartáčování pomáhá chránit srst Vašeho miláčka před podrážděním a pomáhá růstu kvalitní srsti. Tangle Teezer připravil speciální edici kartáčů pro psy Pet Teezer. Díky svému dvoustupňovému systému štětin jsou kartáče Pet Teezer vhodné pro všechny typy srsti. Delší štětiny jemně odstraní nečistoty a dosáhnou až k pokožce. Kratší štětiny zachytí volné chlupy. Podle druhu srsti Vašeho mazlíčka si vyberete druh kartáče Pet Teezer, který mu bude vyhovovat. Kartáče Pet Teezer jsou určeny pro všechny typy srsti a lze je použít na suchou i mokrou srst.

Parametry a specifikace

Použití: pro psy
Typ srsti: jemná, citlivá
Barva: Zelená
Barva štětin: Zelená
Délka kartáče: 11 cm
Šířka kartáče: 5 cm
Výška: 5 cm
Vítejte,