Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Nový modrý kartáč ve fialovém květináčku Nový modrý kartáč ve fialovém květináčku Nový modrý kartáč ve fialovém květináčku Nový modrý kartáč ve fialovém květináčku Nový modrý kartáč ve fialovém květináčku
Květináčky

Magic Flowerpot Popping Purple
Nový modrý kartáč ve fialovém květináčku

Naše cena 499 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Skladem ?Toto zboží u Vás již ve středu 24.4.

Úžasný nový modrý kartáč s oranžovými okvětními lístky a fialovými štětinami Magic Flowerpot Popping Purple Tangle Teezer s jedinečnými štětinami si zamilují zejména malé parádnice. Kartáč ukrývá kouzelný květináček fialové barvy, do kterého si můžeme uschovat gumičky či sponky. Nechtějí se Vaše děti česat? Není nic jednoduššího než úžasný kouzelný květináček od Tangle Teezer. Modrá květinka s oranžovým středem zaujme pozornost každé malé parádnice. A nyní lze do středu květinky vložit libovolnou fotografii. Holčičky budou nadšené, až se uvidí na svém oblíbeném kartáči Tangle Teezer.

Řada kartáčů Květináčky

Tangle Teezer kouzelný květináček - Flower Pots si zamilují zejména děti. Krásný kartáč ve tvaru květinky je kouzelný zejména proto, že květinka v sobě skrývá úkryt pro různé drobnosti např. Šperky, gumičky a jiné drobnosti. Stačí jednoduše odklopit a zase zavřít. Tento Tangle Teezer ve tvaru květinky je svým tvarem snadno uchopitelný, a proto jistě malé holčičky ocení snadnou  manipulaci a česání pro ně bude hračka. Navíc u nové řady květináčků lze umístit do středu květinky fotografii a vytvořit tak osobitý kousek pro Vaše nejdražší.

Parametry a specifikace

Barva kytičky: Modrá
Barva květináčku: Fialová
Barva středu: Oranžová
Použití: Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů: Pro všechny typy vlasů
Šířka kartáče: 10,5 cm
Výška: 8,5 cm
Vítejte,