Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Zelený kartáč Scalp Brush Zelený kartáč Scalp Brush Zelený kartáč Scalp Brush Zelený kartáč Scalp Brush Zelený kartáč Scalp Brush Zelený kartáč Scalp Brush
Scalp Brush

Scalp Scalp Brush Mint
Zelený kartáč Scalp Brush

Naše cena 289 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Do 14 dnů ?Zboží jsme schopni doručit do 14 dnů.

Exfoliační kartáč přichází s technologií duálních zubů. Pružné dlouhé zubům odstraňují znečištění vlasové pokožky, odumřelé buňky a zbytky vlasových přípravků. Krátké pevnější zuby na okraji stimulují pokožku a masírují tlakové body. Díky svému designu ve tvaru křídel padne do každé ruky a drsný povrch kartáče zajistí, že nevyklouzne z ruky ani při použití ve sprše.

Tento kartáč v zelené barvě kombinuje dvojí funkci. Vyčistí pokožku od nečistot a zároveň uvolní napětí a Vaši mysl.

Jednoduše zasuňte prsty do zaoblení kartáče a masírujte pokožku hlavy po dobu 3 minut. Pro exfoliaci masírujte krouživými pohyby nebo tahem od čela až po zátylek hlavy. Pro aktivaci tlakových bodů na kartáč při masáži jemně tlačte. Při pravidelném používání budou Vaše vlasy krásné a husté.

Řada kartáčů Scalp Brush

Řada Scalp Brush nabízí edici exfoliačních kartáčů, které nejen masírují pokožku hlavy, ale také odstraňují odumřelé buňky a usazeniny z vlasových přípravků. Snadno použitelný zakřivený tvar snadno padne do každé ruky a díky hrubému povrchu nevyklouzne ani ve sprše. Tangle Teezer Scalp Brush plní dvojí funkci. Masíruje pokožku a hlavy a zároveň provádí peeling - zbaví vlasy nečistot.

Parametry a specifikace

Použití: Masáž, čištění pokožky
Barva: Zelená
Barva štětin: Zelená
Pro typ vlasů: Všechny typy
Délka kartáče: 8,5 cm
Šířka kartáče: 6 cm
Vítejte,