Záruka originality na Můj Tangle Teezer Doprava zdarma do ČR i SR
Profesionální kartáč
Tangle Teezer funguje jako
žádný jiný kartáč nebo hřeben
Černý kartáč Aqua Splash Černý kartáč Aqua Splash Černý kartáč Aqua Splash Černý kartáč Aqua Splash
Aqua

Aqua Splash Black Pearl
Černý kartáč Aqua Splash

Naše cena 449 Kč
Včetně PHE a DPH
Dostupnost Prodej ukončen ?!!! Dopsat!

Nejnovější inovaci kartáčů Tangle Teezer představuje kartáč s jedinečnými štětinami. Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl, černý kartáč usnadní rozčesávání zejména mokrých vlasů! Tento kartáč je ideální na mokré vlasy. Jediný rovný kartáč Tangle Teezer s dutým tělem, který Vám umožní snadnou manipulaci při rozčesávání mokrých vlasů. Vaše vlasy budou rychleji suché a lesklé. Barva černých perel je jistě ta pravá, která Vás osloví.

Řada kartáčů Aqua

Tangle Teezer Aqua Splash byl vyvinut zejména pro rozčesávání mokrých vlasů. Tangle Teezer Aqua je velmi lehký, a proto se s ním snadno manipuluje. Jeho štětiny jsou rozloženy tak, aby se z vlasů dostalo co nejvíce vody a tím se urychlí schnutí Vašich vlasů až o 50%. Při česání mokrých vlasů běžnými kartáči dochází k poškozování vlasů, protože mokrý vlas je nabobtnalý a též náchylný k odlupování  šupinek, které chrání Váš vlas, a proto je nejlepší volbou Tangle Teeizer Aqua, který je šetrný k Vašim vlasům.

Je vhodný také na rozčesávání vlasů po použití vlasové kůry či masky, kde je zapotřebí přípravek rozetřít od kořínků až do konečkům. Díky svému tvaru a neklouzavému povrchu skvěle padne do ruky. Ideální na dovolenou k moři či k vodě.

Parametry a specifikace

Barva: Černá
Použití: Všechny typy vlasů
Pro typ vlasů: Mokré vlasy
Délka kartáče: 13,7 cm
Šířka kartáče: 9 cm
Výška: 7 cm
Vítejte,